Naše služby

Přeprava balíků a zboží. Vyzvedneme Vaše zásilky kdekoli v Irsku, na Slovensku nebo v Čechách. Dovoz přímo ke dveřím.

Přeprava každý týden jedním či druhým směrem.
Přepravujeme

Vaše balíčky již od roku 2007! Důvěřujte kvalitě a zkušenostem!

Co přepravujeme

Balíky

Nábytek

Zboží

Zvířata

Motorky a kola

Stěhování a přeprava větších zásilek

Jak probíhá objednávka

Po vyplnění a odeslání objednávkového formuláře obdržíte od nás e-mail (na e-mail odesílatele) o přijetí objednávky. Sběr zásilek začne 1 den před termínem, který jste si vybrali ve své objednávce a může trvat i několik dní (většinou 2-3 dny od samotného začátku sběru). Přeprava trvá obvykle 5 –14 dní v závislosti na místě doručení balíku a naší aktuální přepravní trase. Den před vyzvednutím nebo doručením zásilky Vás bude telefonicky kontaktovat náš kurýr, se kterým se domluvíte na předání/vyzvednutí Vaší zásilky.

Podmínky přepravy

Balíky, zboží a nábytek musí při přepravě odpovídat zákonům a pravidlům přepravy a dovozu zemí Evropské unie.
Přepravní podmínky naleznete zde.

Přeprava domácích zvířat

Přeprava Vašich domácích mazlíčků,pohodlně a spolehlivě. Dovezeme Vám Vašeho pejska nebo kočku do Irska,na Slovensko nebo do Čech( v obou směrech). Irsko Kurýr, jako jediný přepravce zajišťuje převoz zvířat mezi Irskem, Českem a Slovenskem. Dovoz je podmíněn podmínkami přepravy a dovozních dokladů. Poskytuje přepravu domácích zvířat již od roku 2007. Naše dlouhodobé zkušenosti a spokojenost našich zákazníků je zárukou dobrého servisu, který poskytujeme při přepravě zvířat.

Přeprava domácích zvířat je nejkomplikovanější přeprava a to z několika důvodů:

– v každé zemi jsou jiné právní předpisy a v každé zemi je nutné pořídit různá povolení k přepravě zvířat

– informováním přepravce o potřebách Vašeho domácího mazlíčka mu zabezpečíte vyhovující stravu a podmínky během přepravy ( prosíme nezapomeňte uvést tyto informace při vyplnění objednávkového formuláře)

Základní podmínky přepravy zvířat chovaných ze záliby naleznete zde.

Táto webová stránka používa  súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto stránky súhlasíte s použitím cookies. Viac informácií