fbpx Naše služby | Írsko Kurýr - Profesionální přeprava balíků, zvířat, zboží a stěhování z a do Irska

Naše služby

Pravidelní přeprava z Írska do Čech a na Slovensko

 

Přeprava balíku a zboží z Irska do Čech a z Čech do Irska. Odjezd každý týden jedním směrem. Vyzvedneme Vaše zásilky kdekoliv v Irsku nebo Čechách. Dovoz přímo ke dveřím. Irsko Kurýr vám to bezpečne vydvihne a doveze kdekoliv v Irsku a Čechách. Preprava každý týžden jedným smerom. Již od roku 2007 přepravujeme úspešne Vaše balíky z a do Írska. Důvěřujte kvalitě a zkušenostem!

 

Přepravujeme:

- balíky

- nábytek

- zboží

- zvířata

- motocykle a kola

- stěhování a přeprava větších zásilek

Jak probíhá objednávka
Po vyplnění a odeslání objednávkového formuláře obdržíte od nás e-mail (na e-mail adresu odesílatele) o přijetí objednávky. Sběr zásilek začne 1 den před termínem, který jste si vybrali ve své objednávce a může trvat i několik dní (většinou 2-3 dny od samotného počátku sběru). Přeprava trvá obvykle 5 - 14 dní, v závislosti na místě doručení balíku a naší aktuální přepravní trasy. Den před vyzvednutím nebo doručením zásilky vás bude telefonicky kontaktovat náš kurýr a dohodnete sním vyzvednutí nebo předání vaší zásilky.
 

 

Podmínky přepravy

Balíky, zboží a nábytek musí při přepravě odpovídat zákonům a pravidlům přepravy a dovozu zemí Evropské unie.
Přepravní podmínky najdete zde.

 

Přeprava domácích zvířat

Přeprava vašich domácích mazlíčků. Pohodlně a spolehlivě. Dovezeme Vám vašeho pejska nebo kočku do Irska nebo z Irska na Slovensko nebo do Čech. Irsko Kurier jako jediný přepravce zajišťuje převoz zvířat mezi Irskem, Českem a Slovenském. Dovoz je podmínění Podmínkami přepravy a dovozních dokladů. Poskytuje přepravu domácích zvířat již od roku 2007. Naše dlouhodobé zkušenosti a spokojenost našich zákazníků je zárukou dobrého servisu který poskytujeme při přepravě zvířat.

Přeprava domácích zvířat je nejkomplikovanější přeprava a to z několika důvodů:

- v každé zemi jsou jiné právní předpisy av každé zemi je nutné pořídit různá povolení k přepravě zvířat

- informováním přepravce o potřebách Vašeho domácího miláčka mu zabezpečíte vyhovující stravu a podmínky během přepravy (prosíme nezapomeňte uvést tyto informace při vyplňování objednávkového formuláře)

Základné podmienky prepravy zvierat chovaných zo záľuby nájdete tu.